Przekaż nam swój 1 %

Wkraczamy w okres składnia deklaracji podatkowych za rok 2021, co oznacza możliwość podjęcia decyzji o przekazaniu 1% podatku na Pomorską Fundację Edukacji i Pracy, która jest  organizacją pożytku publicznego założoną przez Region Gdański NSZZ „Solidarność” i Związek Pracodawców Forum Okrętowe. Zachęcamy członków Solidarności i ich bliskich do wsparcia naszej działalności.

Poprzez Fundusz Stypendialny pomagamy uczniom z pomorskich szkół rozwijać ich talenty, przygotowujemy i realizujemy programy edukacyjne dla młodzieży i osób starszych. Robimy to z zaangażowaniem i nadzieją na poprawę ich sytuacji. Skutecznie pomagamy w Solidarnościowej Rodzinie.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i pomóc, możesz to zrobić poprzez przekazanie 1% podatku. W tym roku zebrane środki przekażemy na Fundusz Stypendialny i program rozwojowy dla związkowych seniorów.  Pomóż nam pomagać!

Twój 1% podatku może odmienić los zdolnych uczniów, którzy najbardziej tego potrzebują.
Kiedy już zdecydujesz się nasz wesprzeć, to pamiętaj, że przy wypełnianiu formularza PIT podajesz numer KRS: 0000337122.