Mikołajkowy kiermasz charytatywny

Wczoraj w dniu 6 grudnia 2022 roku przy sali Akwen w Gdańsku zorganizowaliśmy kolejny mikołajkowy kiermasz wyrobów domowych i rękodzieła. Na kiermaszu członkowie Zarządu Regionu Gdańskiego mogli nabyć rękodzieło i przetwory domowe wykonane przez zacne gospodynie i gospodarzy, członków i sympatyków NSZZ „Solidarność”. Spożywcze przetwory domowe często wykonane według unikalnych rodzinnych receptur i ręcznie wykonane świąteczne dekoracje, będą ozdobą tegorocznych bożonarodzeniowych stołów. Bardzo serdecznie dziękujemy darczyńcom, którzy przekazali dary na kiermasz, a w szczególności: członkom Sekcji Regionalnej Emerytów i Rencistów NSZZ „Solidarność”, pracownikom Biur Zarządu Regionu i Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wolontariuszkom pomagającym dekorować sprzedawane produkty i nabywcom.

Dochód z kiermaszu wyniósł 950 zł, pieniądze zasilą przyszłoroczny Fundusz Stypendialny.

zdjęcie wykonała: Renata Tkaczyk